Yurt İşletmeciliği

AFYON KARAHİSAR BOLVADİN ANADOLU ÖĞRENCİ YURDU

Anadolu Öğrenci Yurdu M.E.B. ilke ve prensiplerine bağlı profesyonel ve yurt yönetiminde tecrübeli, güleryüzlü bir yönetim ve hizmet kadrosuyla öğrenci ve velilerimize hizmet vermektedir.

Güven ve Kalite

Öğrencilerimizin rahatı ve güveni için gerekli olan tüm düzenlemeler özenle yerine getirilmekte, hizmet kalitemiz, öğrenci ve velilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli geliştirilmektedir.

Sosyal Aktiviteler

Üniversite yaşamına değer katan ayrıcalıklarıyla yurdumuz konaklama hizmetini, sosyal ve kültürel etkinlikler ile zenginleştirmektedir. Öğrencilerimizi ders stresinden uzaklaştırmak için düzenlediğimiz etkinliklerle güçlü dostluklara adım atan öğrencilerimiz, sosyal ilişkilerini pekiştirmekte ve zenginleştirmektedir.

  1. Moral geceleri
  2. Tiyatro
  3. Sinema
  4. Gezi
  5. Kesintisiz hizmet
  6. Yan hizmetlerde çalışan personelimiz, yönetim ekibimiz tarafından titizlikle denetlenmekte ve sürekli kontrol edilmektedir. Çalışma personelimiz öğrencilerimize 24 saat hizmet vermektedir.

Neden Biz?

Üniversite yaşamına değer katan ayrıcalıklar.

Ortam

Sessiz ve sakin kullanım alanlarıyla her an bireysel çalışmaya olanak tanıyan yurdumuzda öğrencilerimizin rahatlığı ve güvenliği ön planda tutulmaktadır.

Ulaşım

Yurdumuz Bolvadin Meslek Yüksek Okulu karşısında olup Dolmuş durağına mesafesi 50 metredir. Ulaşım yönünden hiç bir sorun yoktur.

Yemek ve Kahvaltı

Yurdumuzun giriş katında bulunan yemek salonumuz sıcak ve modern bir ortama sahiptir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ev yemeği kalitesinde hazırlanmaktadır.anita_otel anita_otel

Adres:

Konya Yolu Üzeri 5. km Bolvadin Meslek Yüksek Okulu Karşısı 03300 Bolvadin / Afyonkarahisar

Telefon:

0 (272) 612 81 03
0 (541) 525 30 10
0 (549) 525 30 07

Faks:

0 (272) 611 81 05